Kačka úspěšná na M ČR oblastních výběrů i v závodě štafet

25.10.2015 16:19

Kačka svoji letošní závodní sezonu zakončila více než úspěšně a zde je popis sportování mezi vinnými sklípky jejíma očima ;-)

Velká gratulace :-)

O víkendu 10. a 11. října jsme se vydali s SCD Ještědské oblasti na Mistrovství České republiky štafet a družstev do Vracova ( asi 50 km od Brna).

V sobotu jsem běžela štafetu JEO 1 s Adélou Rýdlovou (TJN) a Aničkou Mašínovou (TJN).

Náš závod nezačal úplně nejlíp,protože jsme asi o necelé 2 minuty nestihly start prvních úseků,ale tuto ztrátu se nám naštěstí povedl stáhnout a nakonec jsme i vyhrály ;-)

V neděli se už běžela družstva. Já společně s Ondrou Budským, Adélou Rýdlovou, Matějem Tkáčem, Bětkou Podrápskou, Eliškou Vitebskou, Lukášem Vitebským a Martinem Adamcem běžela áčkové družstvo Ještědské oblasti.

Závod se nám všem docela povedl a chvílemi to i vypadalo, že bychom mohli porazit áčkové družstvo Východočeské oblasti. Ale to se nakonec nepovedlo a tak jsme skončili na skvělém 2.místě ;-)

Vracovské duny se mi i přes tu strašnou zimu, co byla po celý víkend, velice líbily.

Děkuji Ivaně a Mery za skvělou přípravu na závody :-)